Kraj

Region

Region

Firma turystyczna

Ilość dni

Brak.

Atrakcje

Rodzaj obiektu

Wyżywienie

Hotel ilość gwiazdek

Brak.

Cena:

Oferty wakacyjne

Znaleziono 0 ofert.

Nie ma takiego miasta Londyn, jest Lądek, Lądek Zdrój...O ile z kultowego "Misia" śmiejemy się do dziś to jednak wiem, że Londyn nie wymaga przedstawiania i naprawdę istnieje. Na dodatek każdy z nas ma przecież tutaj kogoś z rodziny. To wielkie miasto jest oddalone zaledwie 2 godziny lotu od Warszawy i nie ukrywajmy, ma sporo magii w sobie. Jeśli wspomnieć tylko tym, że kręcone były tutaj wątki Harrego Pottera, romantyczne Nothing Hill i kilka części 007 i oczywiście wszystkie części Bridget Jones, śmiało można twierdzić, że magia wychodzi tu z każdego zakątka. 

Jeżeli jeszcze Cię tam nie było, to koniecznie wybierz się na citytrip do Londynu i poznaj najciekawsze atrakcje turystyczne. Pałac Buckingham, Tower Bridge i Big Ben, nie możesz przegapić chociaz jednej sesji na London Eye w Hyde Parku.

Co zrobić, kiedy wydreptałeś już te wszystkie ścieżki? Czas na nowe, Londyn to miasto, które późno kładzie się spać, a tuż poza ścisłym centrum znajdziesz wspaniałe knajpki, restauracje i bary z fantastycznym jedzeniem.

Londyn jest naprawdę super! Tylko w tej tętniącej życiem metropolii znajdziesz jednocześnie przytulne wioski, modne dzielnice z designerskimi budynkami, wielkie ulice handlowe, pozwalające na kilkudniowe beztroskie zakupy i fantastyczne zabytki. Jeżdżąc kultowymi czerwonymi autobusami z tarasem na dachu, będziesz mógł spokojnie oglądać coraz to nowe dzielnice, zajadając "fish and chips". Gdy znudzi Ci się jazda autobusem, możesz przespacerować się wzdłuż Tamizy i cieszyć się niezapomnianą atmosferą Londynu, zrobić sobie kilka selfie na tle Big Bena i jeśli czas i chęci pozwolą przeszlifować swój angielski z napotkanymi na trasie osobami. 

Wycieczka do Londynu to wspaniały pomysł o każdej porze roku, dlatego nie zastanawiaj się długo nad opcjami, rezerwuj hotel lub apartament i wybierz się na niezapomnianą przygodę po miejskiej dżungli.

Londyn nie znudzi Ci się nigdy, tak było w przeszłości i tak jest dzisiaj, nie ma takiej opcji, żeby nie było w tym mieście czegoś nowego do odkrycia. Nowy sklep, nowa atrakcja, nowe muzeum, nowa galeria, nowa kanjpka w starej dzielnicy - jeśli chcesz, możesz tu zawsze znaleźć coś nowego!