Miasto zakochanych - Paryż

PLN

Paryż najlepszy na spacer

Nie ma lepszego miejsca na spacer niż Paryż! Doświadczaj fantastycznej atmosfery podczas wycieczki do Paryża. Wieża Eiffla, Mona Lisa, Luwr, Notre Damme, Sacre Coeur i wiele innych zabytków, których nie sposób wymienić na jednej stronie. Ale Paryż to nie tylko zabytki, to przede wszystkim atmosfera, którą tworzą ludzie, to maleńkie, ukryte w zakamarkach boulangeries, gdzie przyciągnie Was zapach świeżej bagietki, to przytulne restauracje Montmartre, szerokie ulice sklepowe i nowoczesne galerie i pyszny lunch w dzielnicy Le Marais. Niezależnie od tego ,czego szukacie, Paryż to na pewno ma.

Paryż, stolica zakochanych

Och ten Paryż: miasto miłości, romantycznych spacerów wzdłuż Sekwany i miasto, w którym można oglądać najlepsze dzieła sztuki bez limitu czasu. Kto nie marzy o randce nad brzegiem powoli snującej się rzeki, która para nie chciałaby zrobić sobie zdjęcia na tle pobłyskującej Wieży Eiffla? Tutaj możesz spędzić dzień podziwiając Notre Dame i Sacré-Cœur, a następnie wybrać się na zakupy do jednego z przyjaznych sklepików po drodze.
Gdzie najlepiej smakuje świeży croissant? Właśnie, w piekarni za rogiem, w romantycznym Montmartre! Gdy zgłodniejecie możecie zakupić albo wspaniale wypieczoną bagietkę albo rogaliki właśnie. Żeby było jeszcze romantyczniej, spacer po Montmartre będzie wspaniałym pomysłem, to w końcu artystyczna dzielnica Paryża.

Co zwiedzać podczas wycieczki do Paryża?

Odwiedź legendarny Luwr, wejdź po schodach do Bazyliki Sacré Coeur, przespaceruj się wzdłuż Sekwany, kup sobie nowe buty i przejdź się przez imponujące parki Paryża. Wieczorem koniecznie musisz znjeść kolację w typowej francuskiej restauracji. Zamów escargots albo antrykot z ratatouille lub cokolwiek innego, bo tak właściwie to nie ma znaczenia, nie ważne, co zamówisz. W Paryżu na pewno będzie Ci smakować. We francuskiej stolicy na pewno poczujesz, że la vie est belle.

Po zachodzie słońca warto powędrować do Montmartre, która zamienia się w bajkowe miejsce. Można tu podziwiać rozświetlony Paryż ze schodów prowadzących na Sacre Cœur. Ale także spacer po wąskich uliczkach dzielnicy to absolutna konieczność.! Typowe paryskie latarnie, wspaniałe budowle są genialnie oświetlone, romantyzm pierwsza klasa.

Będąc w Paryżu nie możesz nie wspiąć się na Wieżę Eiffla, nie możesz darować sobie spaceru na Pola Elizejskie, tutaj każdy citytrip będzie jak wycviągnięty prosto z bajki. 
Wybierz się na citytrip do Paryża i oceń sam to tętniące życiem miasto.