Miasta

Samochody

Strzelanie

Zdrowie i Uroda

Zabawa

Sporty Wodne

Kultura

Cena:

Oferty wakacyjne

Znaleziono 0 ofert.

Co zaliczamy do jednodniowych wypadów?

Wycieczki jednodniowe choć krótkie, pozwalają na chwilę zapomnienia od często przytłaczającego tygodnia. Takie wypady mogą być różne:  kilkugodzinne wyjście do spa, do fryzjera (śmiejcie się, ale ja czuję znacznie lepiej po wizycie u mojej fryzjerki, gdzie zamawiam sobie również masaż głowy), na basen, do sauny - to są po prostu miejsca, które odwiedzamy od czasu do czasu, i które pozwalają nam się odprężyć. Na wakacjach nad morzem lub bez nich, możecie też pokusić się na skok na bungee, lot paralotnią lub lot balonem. Wiele firm posiada bogatą ofertę tego rodzaju jednodniowych wypadów. Sprawdź Superprezenty, gdzie za niewielką kwotę będziesz mógł kupić przejażdżkę Ferrari dla najbliższej ci osoby, bilety do pobliskiego parku dinozaurów lub do strefy gier. Dla bardziej wymagających, godne polecenia są kursy gotowania, robienia profesjonalnych drinków, robienia kawy, japoński styl parzenia herbaty. Nawet nie wyobrażasz sobie, co możesz zrobić z dwiema wolnymi od pracy i obowiązków domowych godzinami. Moją ulubioną zabawą rodzinną są kręgle i na kręgielnię wychodzimy często, poza tym lubimy też laserowy paintball, gdzie zamiast bolących kulek z farbą, dostajecie kamizelki i broń laserową i przez kilkanaście minut można się chować po specjalnie zorganizowanych labiryntach.

Wspaniała zabawa dla całej rodziny

Miejsca na jednodniowe wypady znajdziesz w pobliżu wielkich miast. Jedni wolą grać w gry komputerowe i logiczne, inni uwielbiają sportowe rywalizacje, jeszcze inni świetnie czują się podczas sesji w salonie wellness i spa. Warto też pomyśleć, że jednodniowy wypad może pomóc całej rodzinie w integracji, bo przecież w tych czasach tak trudno jest nam znaleźć czas dla siebie. Szczególnie nastolatki ucieszą się ze wspólnego wypadu do tunelu aerodynamicznego, gdzie wszyscy razem, w bezpiecznym środowisku, będziecie mogli spróbować swoich sił na symulatorze swobodnego spadania - emocje i adrenalina gwarantowane. Dla rodzin z mniejszymi dziećmi polecamy wspólne wyjścia do aquaparków, w Poznaniu są to Termy Maltańskie, świetny aquapark znajduje się we Wrocławiu i Warszawie, a ten taki naprawdę wypasiony Tropical Islands pod Berlinem, zaledwie 3 godziny drogi od zachodniej granicy Polski. Gdy jesteście na wakacjach nad jeziorem, warto podpytać miejscowych, lub wcześniej zakupić przez naszą stronę lot balonem lub lot samolotem. Zobaczenie Mazur z lotu ptaka na pewno przyniesie Wam sporo radości, poza tym kilkugodzinny kurs jazdy na nartach wodnych lub wypożyczenie kajaków też będzie świetną opcją. W górach często organizowane są wycieczki na quadach, w okresie zimowym psie zaprzęgi, jest mnóstwo parków linowych - jeden z lepszych znajduje się w Zakopanem. A zimą oczywiście czas na lodowiska, narty i wycieczki nocne z przewodnikiem.

Zadbaj o siebie w strefie wellness

Oczywiście są też tacy, którzy nie lubią kreatywnie spędzać wolnego czasu, a każdą chwilę woleliby spędzić na masażu, w jaccuzzi i podczas aromatycznej sesji i swojej kosmetyczki - i to też jest świetny kilkugodzinny wypad, który na pewno zapewni Wam relaks na najwyższym poziomie. Sprawdźcie, co do zaoferowania ma Warszawa lub inne duże miasto. Wypad jednodniowy nie musi kojarzyć się z wydawaniem wielkich pieniędzy, wystarczy, że odpowiednio wcześnie go sobie zaplanujesz.