Kraj

Region

Region

Firma turystyczna

Ilość dni

Brak.

Atrakcje

Rodzaj obiektu

Wyżywienie

Hotel ilość gwiazdek

Brak.

Cena:

Oferty wakacyjne

Znaleziono 0 ofert.

Doświadczaj niezapomnianych wrażeń podczas wakacji poza Europą. Zwiedzaj stolice egotycznych krajów, poznawaj nowe kultury, wypoczywaj na rajskich plażach, podziwiaj przepiękne krajobrazy i doświadczaj nowych smaków, odkrywając kuchnie świata.

Mauritius to malutka wyspa, położona na Oceanie Indyjskim, na wschód od Afryki. Tutaj naprawdę poczujesz się jak w raju! Rozległe wybrzeże, egzotyczna flora i fauna, błękitne morze, biały piasek i dziewicza przyroda czynią to miejsce idealnym miejscem na wakacje.

Spakuj walizki i wyruszaj po przygody, tak jak co roku robi to ponad 10 milionów podróżnych. Gdzie wyjeżdżają? Do Maroko na wczasy. Nic dziwnego, bo Maroko ma wszystko, czego potrzebujesz od miejsca wakacyjnego. Kolorowe i jednocześnie historyczne miasta, w których można zgubić się na wiele godzin. Piękne krajobrazy, które można odkryć samochodem, rowerem lub wielbłądem. Wspaniała kuchnia wielu zapachów i smaków oraz otwartość i gościnność tubylców. To wszystko skłania wielu ludzi do wyjazdu do tego niebanalnego kraju afrykańskiego.

Jeśli wybierzesz wakacje w Meksyku, możesz oczywiście spędzić je całe na pięknym wybrzeżu i nie wyścibiać nosa poza swoją ulubioną plażę. Ale jeśli chcesz doświadczyć prawdziwego Meksyku, polecamy odwiedzić kolorowe kolonialne miasto Oaxaca. Tutaj znajdziesz piękne ulice pełne zielonych drzew, mnóstwo muzeów i bardzo artystyczną atmosferę. Wybierz się też do obszaru San Christobal de Las Casas, gdzie spotkasz rdzennych mieszkańców lądu. Wakacje w Meksyku będą na pewno niezapomniane!

Wczasy na Kubie to niewątpliwie niezapomniane przeżycie. Wyjątkowa mieszanka starego i nowego sprawia, że Kuba jest fascynującym i ciekawym krajem, który warto zobaczyć! Wyspa posiada nieodparty urok i bogatą historię, przyjaznych ludzi oraz tętniącą życiem kulturę. Nie bez powodu miasta: Hawana, Trynidad i Cienfuegos zostały umieszczone na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wakacje w Tajlandii od lat są popularnym miejscem wśród turystów z całego świata. W roku 2015 prawie 30 milionów turystów odwiedziło ten piękny kraj w Azji Południowo-Wschodniej. To mnie w ogóle nie dziwi, bo tajski raj ma coś dla każdego. 40 000 pięknych świątyń, rozrywka na najwyższym poziomie, wspaniałe krajobrazy i piękne plaże.

Gdy Twoja stopa chociaż raz stanie na Malediwach na pewno Twoja głowa zapamięta to na długo! Kąpiele w niespotykanej nigdzie indziej krystalicznie czystej wodzie, spacery na boso po miękkim, białym piasku, rozkoszowanie się morską bryzą między falującymi palmami, kołysanie się w hamaku i spędzanie nocy w luksusowej drewnianej kabinie nad morzem. Tutaj Twoje marzenia o raju na pewno się ziszczą.

Stany Zjednoczone, lub jeśli ktoś woli, USA to drugi co do wielkości kraj z największą liczbą ludności i obszarem, na który składa się 50 stanów. Ze względu na duży obszar ten kraj ma wiele do zaoferowania. Wakacje w USA to zielone dżungle, rozległe pustynie, imponujące lodowce, głębokie kaniony i białe plaże: na świecie nie ma tak różnorodnego kraju, jak Ameryka. Dlatego na pewno wrócisz tam kilka razy zanim zwiedzisz całą.

Egzotyczne wyspy, wulkaniczne krajobrazy, rajskie plaże i piękne krajobrazy. Odkryj wakacje w Indonezji. To największy archipelag na świecie, który składa się z 17 000 różnych wysp. Ze względu na to, wyspy odznacza różnorodny klimat i krajobrazy. Podróże po Indonezji sa bardzo popularne wśród wielu krajów Europy Zachodniej, zarówno jako kierunek typowo plażowy, ale też odkrywczy. Znajdziesz tu rozległe pola ryżowe, malownicze krajobrazy z imponującymi wulkanami oraz barwną florą i fauną.

Wybierz wakacje do egzotycznych kierunków, odkrywaj nowe kultury i podziwiaj wspaniałe krajobrazy.